> ...
Get Adobe Flash player

 

 

Od redakcji - współpraca

 

Nie chcąc być anonimowi, aby nie wzbudzać podejrzeń, informujemy, że strona powstała z inicjatywy Leszka Bubla. Firmuje on ją swoim nazwiskiem, będąc równocześnie jej redaktorem naczelnym. Jest on człowiekiem już życiowo doświadczonym z wieloma osiągnięciami. Niezależnym od byłych i obecnych układów politycznych, a co najważniejsze nienależącym w czasach PRL-u do jakichkolwiek organizacji oraz tajnych czy jawnych służb. Jest więc czysty jak łza – co dla jednych jest zaletą, a dla innych wadą. Gwarantuje on jednak swoją dotychczasową postawą uczciwość i rzetelność w nadzorowaniu pracy na tej stronie. Obracamy się w środowisku pogardy dla zasad etycznych czy moralnych, kłamstwa, fałszu i manipulacji, które nigdy nie były przedmiotem jego działalności. Nie ma na to wobec niego ani jednego dowodu, pomimo różnych opinii na temat jego działalności. Chętnie nawiążemy współpracę z osobami mającymi dużą wiedzę, mogącymi nam pomóc w stałym rozbudowywaniu strony. Czekamy także na pojedyncze informacje w interesującej nas problematyce. Nawiążemy także współpracę z publicystami, autorami książek, oraz wymieniamy się bannerami i linkami ze stronami o pokrewnej tematyce.
 

 

 

Zespół redakcyjny


Ponadto, jak każda redakcja chętnie skorzystamy z anonimowo otrzymywanych informacji, które mogą być pomocnymi w rozwikłaniu i nagłaśnianiu konkretnych spraw. Nie publikujemy jednak donosów – anonimów, które mogą skrzywdzić konkretne osoby. Natomiast otrzymane do publikacji muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem autora wraz z podanym adresem zamieszkania. Chodzi o odpowiedzialność prawną autora. Oczywiście na jego życzenie zgodnie z obowiązującym prawem prasowym musimy dane osobowe, w tym adres, zastrzec tylko do wiadomości redakcji, czyli ich nie ujawniać w publikacji.

 

Dossier Leszka Bubla


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

oncontextmenu="return false"> ... ...